Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Test
ta: சோதனை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Mode
ta: முறை
