Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Euro
th: ยูโร

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ
