Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Mode
am: ሁኔታ
