Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Mode
bn: মোড
