Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Export data
eu: Esportatu datuak
