Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Test
ug: سىناق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Mode
ug: مودېل
