Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Test
fi: Testi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Mode
fi: Tila

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Export data
fi: Vie dataa

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Dollar
fi: Dollari

en: Pound
fi: Punta
