Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Mode
mn: Горим
