Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Currency
ru: Валюта

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Test
ru: Тест

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Mode
ru: Режим

en: Live
ru: Действующий

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: Euro
ru: Евро

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Bank Name
ru: Название банка

en: Dollar
ru: Долар

en: Pound
ru: Фунт
