Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Mode
sl: Način
