Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Mode
bg: Режим

en: Live
bg: Живот

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка
