Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Currency
oc: Devisa

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Test
oc: Testar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Mode
oc: Mòde

en: Export data
oc: Exportar las donadas
