Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول
