Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Mode
sr: Режим
