Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Currency
cs: Měna

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Mode
cs: Režim

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku
