Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Mode
fa: سبک

en: Live
fa: زنده

en: Euro
fa: یورو

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Dollar
fa: دلار

en: Pound
fa: پوند
