Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Mode
ka: რეჟიმი
