Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Mode
kk: күй
