Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Test
mr: चाचणी

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात
