Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
