Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Mode
uk: Режим

en: Live
uk: Наживо

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Euro
uk: Євро

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Dollar
uk: Долар

en: Pound
uk: Фунт
