Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-3.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار
