UC Setcom (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Test
bg: Тест

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Currency code
bg: Валутен код
