UC Setcom (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Production
da: Produktion

en: GBP
da: DKK

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Currency code
da: Valutakode
