UC Setcom (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Production
de: Produktion

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Currency code
de: Währungscode
