UC Setcom (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
