UC Setcom (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Currency code
gl: Código de divisa
