UC Setcom (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Production
ja: 運用中

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Currency code
ja: 通貨記号
