UC Setcom (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Production
lv: Darba

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Currency code
lv: Valūtas kods
