UC Setcom (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Production
sv: Produktion

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Currency code
sv: Valutakod
