UC Setcom (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Currency code
uk: Код валюти
