UC Setcom (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Currency code
ro: Cod monedă
