Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Please enter a valid email address.
ru: Введите корректный email адрес.

en: Order
ru: Порядок

en: Create new account
ru: Создать новую учетную запись

en: Signup
ru: Подписка

en: Check the order status
ru: Проверить статус заказа

en: Next step
ru: Следующий шаг
