Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Order
lt: Tvarka

en: Create new account
lt: Registracija

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: Check the order status
lt: Patikrinti užsakymo būsena

en: Next step
lt: Kitas žingsnis
