Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Order
da: Rækkefølge

en: Create new account
da: Opret konto

en: Signup
da: Tilmelding

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
da: Hvis saldoen er mindre end eller lig med $0.00.

en: Check the order status
da: Kontroller ordrestatussen
