Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Order
hu: Sorrend

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
hu: Ha az egyenleg kisebb vagy egyenlő mint 0,00.

en: Check the order status
hu: A rendelés állapotának ellenőrzése

en: Next step
hu: Következő lépés
