Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Please enter a valid email address.
es: Especifique una dirección de correo electrónico válida, por favor.

en: Order
es: Pedido

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Signup
es: Registro

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
es: Si el balance es menor o igual a cero.

en: Update cart
es: Actualizar cesta

en: Check the order status
es: Revisar el estado del pedido
