Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Order
fa: سفارش

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Signup
fa: عضویت

en: Update cart
fa: به‌روز‌رسانی سبد خرید

en: signup | signups
fa[0]: عضویت
fa[1]: عضویت
