Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Order
sv: Ordning

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Signup
sv: Anmälan

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
sv: sOm saldot är mindre eller samma som 0 kr.

en: Update cart
sv: Uppdatera varukorgen

en: Check the order status
sv: Kontrollera beställningens status

en: Next step
sv: Nästa steg

en: Previous step
sv: Föregående steg
