Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Order
ca: Ordre

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Update cart
ca: Actualitza el carretó

en: Check the order status
ca: Comprova l'estat de la comanda

en: Next step
ca: Següent pas
