Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Order
he: סידור

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Signup
he: הרשם

en: Update cart
he: עדכן סל קניות

en: Next step
he: הבא

en: Previous step
he: הקודם

en: Email Address of Attendee #%count
he: כתובת דוא"ל של נרשם #%count

en: We already have contact information for this attendee in our system.
he: יש כבר פרטים של משתמש זה במערכת.

en: Attendee Contact Information
he: פרטי קשר של משתתפ/ת

en: Attending:
he: הרשמה לאירוע

en: Attendee Signup Information
he: פרטי הנרשם

en: Edit signup information
he: עריכת פרטי המשתמש

en: Please enter the email address of each attendee for this event. If an attendee does not have an account on this site, you'll be prompted to enter some information about that attendee.
he: יש להזין כתובת דוא"ל לכל נרשם לאירוע.

en: Please enter additional information about this attendee.
he: אנא הזן את פרטיך בשדות הבאים.

en: Attendee E-mail Addresses
he: דוא"ל של משתתפ/ת
