Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Order
it: Ordina

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Signup
it: Iscrizione

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
it: Il saldo è inferiore o uguale a $0.00.

en: Update cart
it: Aggiorna carrello

en: Check the order status
it: Controlla lo status dell'ordine

en: Next step
it: Prossimo step
