Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Order
uk: Послідовність

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: Check the order status
uk: Перевірка статусу замовлення
