Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Order
pl: Kolejność

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: Check the order status
pl: Sprawdź status zamówienia

en: Next step
pl: Następny krok

en: Previous step
pl: Poprzedni krok
