Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Checkout
tr: Kasa

en: Order
tr: Sıralama

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Update cart
tr: Sepeti güncelle

en: Previous step
tr: Önceki adım
