Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Order
vi: Thứ tự

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
vi: Nếu số dư nhỏ hơn hoặc bằng $0.00.

en: Update cart
vi: Cập nhật giỏ hàng

en: Check the order status
vi: Kiểm tra tình trạng đơn hàng
