Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Checkout
cs: Objednat

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
cs: Pokud je zůstatek menší nebo rovný 0 Kč

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Check the order status
cs: Ověřit stav objednávky

en: Next step
cs: Další krok
