Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Order
nl: Volgorde

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Signup
nl: Inschrijven

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Update cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Check the order status
nl: Controleer de status van de bestelling

en: Next step
nl: Volgende stap

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Email Address of Attendee #%count
nl: E-mailadres van deelnemer #%count

en: We already have contact information for this attendee in our system.
nl: Van deze deelnemer zijn de contactgegevens al in ons systeem geregistreerd.

en: Attendee Contact Information
nl: Contactgegevens van de deelnemer(s)

en: Attending:
nl: Deelname:

en: Attendee Signup Information
nl: Deelnemersinformatie

en: Edit signup information
nl: Inschrijving bewerken

en: Please enter the email address of each attendee for this event. If an attendee does not have an account on this site, you'll be prompted to enter some information about that attendee.
nl: Het e-mailadres van elke deelnemer aan dit evenement invullen. Heeft de deelnemer geen account op deze site dan dient u een aantal extra gegevens van deze deelnemer in te vullen.

en: Please enter additional information about this attendee.
nl: Voer extra informatie in over deze deelnemer.

en: Attendee E-mail Addresses
nl: E-mailadres van de deelnemer(s)
