Signup Integration for Ubercart (6.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Order
ru: Порядок

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Signup
ru: Регистрация

en: Update cart
ru: Обновить корзину

en: Check the order status
ru: Проверить статус заказа

en: Next step
ru: Следующий шаг
