UC SmartPay (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Test
bg: Тест

en: All
bg: Всички

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Off
bg: Изключи

en: here
bg: Тук

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: test
bg: тест

en: view order
bg: виж поръчката
